TVOJA BUDÚCA

digitálna
kariéra_

môže začať už dnes.
V našej digitálnej agentúre.

H Ľ A D Á M E   D I G I T A L I S T O V

Tak ako na začiatku dali ľudia šancu nám, chceme teraz my dať šancu mladým ľuďom, ktorý chcú začať pracovať v digitálnom prostredí.

K T O   S M E   ?

Mladí ľudia, ktorí robia DIGITAL_

Prvé projekty sme začali robiť ešte keď sme boli študenti. Popri škole sme sa učili tvoriť web stránky, grafiku a učili sme sa ako funguje digitálny marketing. Svoje vedomosti sme hneď využívali na projektoch pre našich prvých klientov a postupne sme sa zjednotili do digitálnej agentúry.

Teraz takú možnosť dávame tebe. Nehľadáme len prvotriednych profíkov vo svojom obore. Pokiaľ ťa fascinuje digitálny marketing a chceš sa v ňom začať pohybovať, môžeš to robiť u nás na reálnych projektoch. Ponúkame ti part-time job z ktorého sa môžeš vypracovať až na oficiálneho člena našej selfmade crew.

K O H O   H Ľ A D Á M E   ?

Voľné pozície_

Správca sociálnych sietí

Dostávať platené za pridávanie príspevkov na facebook a instagram znie ako dreamjob že? Je to reálne ale nejde len o bezhlavé pridávanie selfíčiek. Poď spravovať firemné sociálne siete na vyššej úrovni.

Tvojou náplňou práce bude:

Kreatíva a plánovanie obsahu

Pridávanie príspevkov na FB a IG

Vytváranie propagácií

Analyzovanie cieľovej skupiny

Reportovanie úspešnosti

Marketingový špecialista

Ak je tvoja fantázia plná kreatívnych nápadov a analýz, poď to pretaviť do niečoho, čo bude mať zmysel. Poď robiť marketing. Podieľaj sa s nami na tvorbe nezabudnuteľného marketingu pre našich klientov.

Tvojou náplňou práce bude:

Kreatíva v oblasti marketingu

Vytváranie marketingových stratégií

Analyzovanie marketingových aktivít

Spravovanie reklamných účtov

Štartovanie reklamných kampaní

Grafický dizajnér

Koluje ti v žilách Photoshop a Illustrator? Máš plný harddisk tvojich grafických výtvorov, ktoré doteraz nik neocenil? Poď k nám robiť grafického dizajnéra a začni tvoriť dizajny pre skutočných klientov.

Tvojou náplňou práce bude:

Tvorba grafických návrhov

Tvorba loga a brandingu

Dizajnovanie propagačných materiálov

Dizajnovanie reklamných predmetov

Tvorba grafík pre sociálne siete