Ako sme naštartovali

SBS kurzy v Martine

KATEGÓRIA

web, digitálny marketing

KLIENT

VS Detective

ODKAZ NA WEB
www.SBSKurzyMT.sk

01.-

ZADANIE

Potrebujeme záujemcov o kurz SBS.

Firma VS Detective za nami prišla s jasným zadaním - otvorili sme kurzy SBS a potrebujeme získať záujemcov. Pustili sme sa do práce a ako prvé sme spravili analýzu konkurencie, aby sme vedeli, v akom prostredí budeme prezentovať kurzy. Po úspešnej analýze sme pripravili návrh celej kampane, ktorú sme po schválení začali realizovať. Cieľ znel jasne - vytvoriť digitálné prehľadné prostredie pre jednoduché prihlásenie do kurzu a ziskať tak čo najviac záujemcov o kurz.

02.-

TVORBA WEBU

Web v tomto prípade nemôže chýbať

Ako prvé sme vytvorili webovú stránku na doméne www.sbskurzymt.sk, na ktorý sme linkovali všetky reklamy. Na tomto webe sme pre návštevníkov pripravili jednoduché a prehľadné informácie o najbližšom kurze spolu s jednoduchým prihláškovým formulárom pre pohodlné prihlásenie na najbližší kurz. Web sme samozrejme zabezpečili SSL certifikátom, keďže formulár spracúva osobné údaje záujemcov.

03.-

DIGITÁLNY MARKETING

Sústredili sme sa na facebook

Keď sme už mali vytvorené prostredie pre vytváranie koverzií, potrebovali sme získať konkrétnych ľudí, ktorí konverzie budú realizovať. Zamerali sme sa preto na facebook, kde sme vytvorili firemnú stránku, pripravili grafiku a vytvorili plán príspevkov, ktoré sme následne začali uverejňovať a propagovať cieľovej skupine, ktorú sme si na začiatku jasne definovali.

04.-

VÝSLEDKY

Otváranie kurzu môže začať

Výsledky sa dostavili za pomerne krátky čas a boli veľmi potešujúce. Do prvých dvoch mesiacov firma VS Detective otvárala svoje prvé dva kurzy s plným počtom záujemcov. Okrem toho stránku VS Detective - SBS kurzy v Martine záujemci využívali aj ako poradňu pre prácu v oblasti SBS a vždy im klient zodpovedal ich otázky, čím stránka pôsobí relevantne pre svoju cieľovú skupinu.